امروز: دوشنبه 1396/03/8

ثبت نام | ورود به سايت
سایتهای مرتبط 

جزئیات خبر
تاریخ ایجاد: یک شنیه 12 بهمن 1395 تعداد بازدید: 178 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admin
مدیر سایت
حضور جمعی از کسبه صنف کیف و کفش و پوشاک در دفتر کار معاون فرماندار

معاون فرماندار قائم شهر گفت: معضل دست‌فروشی را باید با تدبیر برطرف کرد و به صورتی برنامه‌ریزی کنیم که منافع شهر، واحدهای صنفی و در نهایت دست‌فروشان رعایت شود.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قائم شهر، ایمان پویامهر در جلسه با کاسبان معترض با بیان اینکه معضل دست‌فروشی را باید با تدبیر برطرف کرد و به صورتی برنامه‌ریزی کنیم که منافع شهر، واحدهای صنفی و در نهایت دست‌فروشان رعایت شود، گفت در این راستا پیشنهاد دادیم که زمین‌هایی در هر منطقه پیش‌بینی و برای دست‌فروشان در نظر گرفته شود تا آنها با حضور در این اماکن، کار و کسب خود را انجام دهند.
وی ادامه داد: در صورت تحقق این مهم، از یک سو مانع کسب و کار دست‌فروشان که از خانواده‌های محترم و اقشار کم‌درآمد هستند، نمی‌شویم و از سوی دیگر واحدهای صنفی نیز که اجاره، عوارض و مالیات پرداخت می‌کنند، متضرر نمی‌شوند.

پویامهر خاطرنشان کرد: برای این منظور فرمانداری آماده همکاری با اعضای شورای شهر و شهرداری است چرا که این معضل یک موضوع اجتماعی بوده و بدون همکاری و تعامل برطرف نمی‌شود.
معاون فرماندار قائم شهر با بیان اینکه حق را به اصناف و کسبه می دهیم، گفت: اگر شهرداری بتواند مکانی نزدیک به مرکز خرید برای دستفروشان در نزدیکی عید تهیه کند امکان اینکه از میزان نارضایتی مغازه‌داران کم شود وجود دارد.
وی ادامه داد: از طرفی تنها با دستفروشان قائم شهری همکاری می کنیم و اگر با تصمیم ما همراه نباشند چاره ای جز برخورد با آنها را نداریم.

در پایان نماینده بازاریان معترض با بیان اینکه  این مغازه داران معتقدند با وجود پرداخت مالیات و عوارض، دست فروشان بازارشان را کساد کرده اند، گفت: با افزایش روند دست فروشی در این ایام و بی توجهی دستگاههای متولی این معضل بزودی شاهد ورشکستگی بسیاری از کاسبان و بازاریان در شهرستان قائم شهر خواهیم بود.

 

 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر CAPTCHA
وارد نمودن کد