امروز: سه شنبه 1396/02/5

ثبت نام | ورود به سايت
سایتهای مرتبط 

جزئیات خبر
تاریخ ایجاد: دوشنبه 26 دی 1395 تعداد بازدید: 241 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admin
مدیر سایت
عملیات اجرایی احداث تقاطع غیر هم سطح میدان جانبازان با حضور محمدی، فرماندار شهرستان، آیت الله معلمی، امام جمعه قائم شهر و تعدادی از مدیران استانی و شهرستانی آغاز شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قائم شهر، مهدی محمدی در مراسم آغاز طرح عمرانی تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان با اذعان به اینکه چرخ کارها و فعالیتهای عمرانی در این شهر فعال است گفت: یکی از اولویت‌های کاری شهرداری قائم شهر این است که ببینند شهروندان از  خدمتگزاران خود چه خواسته ای دارند و نسبت به این خواسته یک کار ماندگار انجام دهند و بدون شک این پروژه یکی از نیازهای مردم برای کاهش و رفع ترافیک است.

وی با بیان اینکه: یکی از پروژه های تاثیر گذار در  زنجیر ترافیک و حمل و نقل شهری امروز عملیاتی می شود، خاطر نشان کرد: اگر قرار است چرخ توسعه بچرخد همه باید دست به دست هم دهیم و در اجرای پروژه ها هم دستگاهها همکاری کنند.

فرماندار شهرستان قائم شهر با تاکید بر اینکه  تمام این کارها و پروژه ها مبتنی بر خدمت به مردم است، گفت: با توجه به حجم تردد وسایل نقلیه، احداث این پروژه کمک قابل توجهی به رفع ترافیک منطقه خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: یقین داشته باشید این پروژه از جهات مختلف در شورای ترافیک شهرستان و استان و در جلسات متعدد بارها مورد بررسی قرار گرفته است.

نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن قدردانی از مسئولان استانی و شهرستانی که در اجرای این پروژه با شهرداری قائم شهر همکاری لازم را داشته اند، گفت: مطمئنم با افتتاح و بهره برداری از این طرح عمرانی موجی از شادی در مردم ایجاد خواهد شد.

محمدی اظهار امیدواری کرد: این پروژه و بهره برداری از آن واقعا در رفع گره ترافیکی شهر قائم شهر نقش بسزایی دارد.

فرماندار قائم شهر در خصوص اعتبار اجرای این پروژه گفت: این طرح قریب به هشت و نیم میلیارد تومان هزینه در بر خواهد داشت که توانستیم از طریق رایزنی با دولت تدبیر و امید یک و نیم میلیارد تومان آن را تامین نماییم و مابقی آنرا شهرداری از منابع درآمدی این شهر تامین خواهد کرد

 

 

 


فرماندار قائم شهر با بیان اینکه این طرح عمرانی، هشت و نیم میلیارد تومان هزینه در بر خواهد داشت، گفت: با رایزنی های انجام شده یک و نیم میلیارد تومان آن هدیه دولت به مردم شهرستان است

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر CAPTCHA
وارد نمودن کد