امروز: سه شنبه 1396/02/5

ثبت نام | ورود به سايت
سایتهای مرتبط 

جزئیات خبر
تاریخ ایجاد: دوشنبه 19 آذر 1395 تعداد بازدید: 253 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admin
مدیر سایت
جلسه شورای اداری شهرستان، با حضور ابراهیم زاده مدیر کل شرکت گاز استان مازندران در فرمانداری قائم شهر برگزار شد

معرفی سرمایه گذار جدید باشگاه نساجی مازندران

فرماندار شهرستان قائم‌شهر خبر داد: مالک جدید باشگاه بزودی معرفی شده و تیم را تحویل می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قائم‌شهر، مهدی محمدی در جلسه شورای اداری شهرستان به موضوع باشگاه فوتبال نساجی مزندران اشاره کرد و گفت: شهادت می‌دهم از زمانی که به این شهر آمده‌ام همه تلاش کردند تا این تیم ریشه دار و مردمی به مرحله‌ای که مورد انتظار است برسد و هیچ کسی در این راه کوتاهی نکرد و به اندازه سر سوزن کم‌کاری انجام نشد.

 

وی ادامه داد: شخصی که تیم و باشگاه را در اختیار خود داشت براساس قرارداد مکلف بود مشکلات را حل کند ولی مسائلی را بهانه کرد و همکاری نکرد.

فرماندار قائم‌شهر با بیان اینکه استاندار مازندران تعهد داد تا زمین ۶ هکتاری را به باشگاه واگذار کند، تصریح کرد: مراحل این کار طی شد ولی مرحله نقل و انتقال سند انجام نگرفت چرا که در جلسه انتقال که همه مسئولین مربوطه حضور داشتند مالک باشگاه فوت قوم و خویشش را بهانه کرد و غیبت داشت.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: استاندار مازندران در مقطعی که مسئول باشگاه تیم را رها کرده بود به امان خدا! به بنده و مدیرکل ورزش و جوانان استان تکلیف کرد تا نفری ۲۵ میلیون تومان به باشگاه کمک کنیم.

 وی افزود: بنده این پول را قرض کردم و در اختیار باشگاه قرار دادم و با وجود اینکه این کار جزء تعهدات یک فرماندار نیست برای رضایت مردم این کار را انجام دادم و انصاف نیست نجواهایی از بیرون به گوش برسد که کسی کاری نکرد و مدیران قدمی بر نداشتند.

 

محمدی خاطرنشان کرد: امروز جلسه‌ای با حضور مدیران مرتبط در استانداری برگزار می‌شود و مالک جدید باشگاه معرفی شده و تیم را تحویل می‌گیرد و پرونده آن بسته می‌شود.

 

فرماندار قائم‌شهر با اشاره به پشتیبانی و همراهی استانداری مازندران در موضوع باشگاه نساجی، اظهار داشت تحلیل استاندار مازندران این است که نگوییم تیم نساجی قائم‌شهر و همیشه از آن با نام نساجی مازندران یاد کنیم چرا که این تیم قدیمی و پرهوادار، پیشینه ورزشی و شناسنامه مازندران است و باید هرچه زودتر مشکلاتش رفع شود.

 

محمدی با بیان اینکه قسم جلاله می‌خورم که همه مسئولین دغدغه این را داریم که مشکل باشگاه نساجی حل شود، گفت: بیش از هفت ماه است که هیچ تزریق مالی از سوی پرهام به تیم نشد و همه به دنبال آن هستند تا با حل مشکلات باشگاه نساجی، رضایت هواداران این تیم جلب شود.

فرماندار قائم‌شهر در ادامه این جلسه که با حضور مدیرعامل شرکت گاز مازندران همراه بود گفت: بهتر است برای صرفه‌جویی در مصرف گاز، بعد از ساعات اداری، سیستم‌های گرمایشی را خاموش کرده یا روی درجه کمتر گذاشته شود.

وی همچنین از صبر و همکاری مردم و واحدهای تولیدی تشکر کرد که موجب شد تا در بحران برف اخیر کمبودی نداشته باشیم.

فرماندار قائم‌شهر در بخش دیگری از جلسه به بحران برف و خسارت به باغداران شهرستان اشاره کرد و گفت: به دلیل سرمازدگی مرکبات زیادی آسیب دیدند و با دستور استاندار مازندران، همه پرتقال‌های یخ‌زده در حال جمع‌آوری است و اینکه مرتب این موضوع رسانه‌ای شود به ضرر باغدار است.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: همه مجموعه استان چه نهادهای دولتی و چه خصوصی و اتحادیه باغداران تلاش می‌کنند مرکباتی که روی زمین افتاده‌اند را خریداری کنند تا جلوی خسارت بیش از این باغداران گرفته شود.

 


معرفی سرمایه گذار جدید باشگاه نساجی مازندران

فرماندار شهرستان قائم‌شهر خبر داد: مالک جدید باشگاه بزودی معرفی شده و تیم را تحویل می‌گیرد.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر CAPTCHA
وارد نمودن کد