امروز: سه شنبه 1396/02/5

ثبت نام | ورود به سايت
سایتهای مرتبط 

جزئیات خبر
تاریخ ایجاد: شنبه 10 آذر 1395 تعداد بازدید: 276 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admin
مدیر سایت
جلسه شورای اداری شهرستان ریاست محمدی، فرماندار قائم‌شهر و با حضور مدیران دستگاهها اجرایی

تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در فضای مجازی ممنوع است و تخلف محسوب می‌شود
فرماندار شهرستان قائم‌شهر گفت: صاحبان سایت‌ها و کانال‌های مجازی باید این را بدانند که تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در فضای مجازی ممنوع است و تخلف محسوب می شود و قطعاً در زمان تعیین صلاحیت کاندیداها این تحرکات اثرگذار است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قائم‌شهر، مهدی محمدی در جلسه شورای اداری این شهرستان ضمن گرامی‌داشت روز دانشجو با بیان اینکه کسانی که امروز بر روی صندلی تحصیل نشسته‌اند مدیران آینده ایران اسلامی می‌شوند، اظهار کرد: همه باید تلاش کنند تا دانشجویان اشتغال‌محور و کارآفرین باشند تا بتوانند به جامعه خدمت کنند.
وی در ادامه به برف و سرمای اخیر در استان اشاره کرد و افزود: در این ایام همکاری دستگاه‌های خدمات رسان به‌ویژه آب، برق و گاز بسیار خوب بوده است و توانستیم با کمترین مشکل این بحران را پشت سر بگذاریم.
فرماندار قائم‌شهر تصریح کرد: هماهنگی خوبی از سوی استاندار انجام و جلسه هماهنگی با ارکان قوه سه‌گانه در استان برگزار شد و طبق مصوبات دولت در رابطه با خسارت‌دیدگان برف و یخ، قرار شد به تأمین خسارت باغ‌داران توجه ویژه شود.
این مسؤول با بیان اینکه طبق قرار، مرکبات روی زمین افتاده به‌صورت کنسانتره و با قیمت هر کیلو ۵۰۰ تومان و میوه‌های سردرختی هم به ازای هر کیلو، هزار تومان از باغداران خریداری شود، اضافه کرد: نیاز به تغییر ساختار از جانب بیمه وجود دارد که نیازمند قانون است و از دو نماینده حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی انتظار داریم نسبت به اصلاح قانون پرداخت خسارت توسط دستگاه‌های بیمه‌ای توجه ویژه کنند.
محمدی ادامه داد: در حال حاضرنحوه پرداخت خسارت توسط دستگاه‌های بیمه‌گر قابل قبول نیست و به‌دلیل طولانی بودن زمان پرداخت رغبتی در کشاورز و باغ‌دار وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه حدود ۲۱۱ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان بر اثر برف به تأسیسات آب و باغ‌های کشاورزی شهرستان خسارت وارد شده است، تصریح کرد: بخشی از این آسیب‌ها به‌دلیل سرمازدگی و ترکیدگی لوله‌ها بود که امیدواریم اعتبارات لازم بتواند بخش عمده‌ خسارت را تأمین کند.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان مردم را بهترین و عالی‌ترین سرمایه برای حکومت اسلامی برشمرد و گفت: رسیدگی به مشکلات مردم از روی صداقت، دغدغه مقام معظم رهبری و مسؤولان است و باید به‌گونه‌ای با اربا‌ب رجوع رفتار شود که انتظار داریم با ما رفتار کنند.
این مسؤول در ادامه به انتخابات مهم در سال ۹۶ اشاره کرد و گفت: از مدیران دستگاه‌های اجرایی و اعضای فعلی شورای شهر توقع داریم که دقت بیشتری داشته باشند که خدای ناکرده سوء استفاده‌ای از اموال بیت‌المال نشود.
محمدی خطاب به شهرداران افزود: ما وام‌دار کسی نیستیم و از کسانی که در این مدت چهار سال تلاش کرده‌اند، تشکر می‌کنیم ولی نباید فضا را به‌گونه‌ای مهیا کنیم که تنها همین تعداد اعضای شورا که مشغول هستند از امکانات استفاده کنند و برای کسانی که بیرون از این فضا و داوطلب جدید هستند کاری نشود چرا که این‌کار خیانت به بیت‌المال است.
وی تصریح کرد: ما امین مردم هستیم و برای ما مهم نیست نام چه کسی از صندوق بیرون می‌آید بلکه مهم برگزاری انتخابات سالم و در چهارچوب قانون است.
فرماندار قائم‌شهر با بیان اینکه صاحبان کانال‌ها و سایت‌های مجازی، باید با رعایت اخلاق، انصاف و دیانت فعالیت کنند، اظهار کرد: مخالف نقد منصفانه نیستیم ولی نباید از این فضا برای تخریب شخصی که مسؤولیت دارد استفاده شود و برای رأی آوردن فردی، طرف مقابل را تخریب کرد.
این مسؤول ادامه داد: صاحبان سایت‌ها و کانال‌های مجازی باید این را بدانند که تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در فضای مجازی ممنوع است و تخلف محسوب می‌شود و قطعاً در زمان تعیین صلاحیت کاندیداها این تحرکات اثرگذار است.
محمدی با بیان اینکه انقلاب ما انقلاب فرهنگی و اخلاقی است، اضافه کرد: باید همه به رعایت اخلاق دعوت شوند چرا که اگر به موازین و اصول اخلاقی خدشه وارد شود، جامعه را هم تحت تأثیر قرار می‌دهد.
فرماندار قائم‌شهر در پایان به تمدید تحریم‌های ۱۰ ساله ایران از سوی آمریکا اشاره کرد و گفت: سیاست‌های خصمانه آمریکا بر همه روشن است و یقین داریم دولت راه‌های مقابله با این تحریم‌ها را بررسی کرده و بنا به وظیفه خود بدون هیچ تعارفی برخورد می‌کند.


خبر فوری:

فرماندار قائم‌شهر در جلسه شورای اداری خبر داد: خسارت دیدگان قائم شهری در طوفان ۲ماه قبل، از روز شنبه با اعلام بنیاد مسکن این شهرستان می توانند از تسهیلات دولت بهره مند شوند

 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر CAPTCHA
وارد نمودن کد