امروز: سه شنبه 1396/02/5

ثبت نام | ورود به سايت
سایتهای مرتبط 

جزئیات خبر
تاریخ ایجاد: چهارشنبه 07 آذر 1395 تعداد بازدید: 231 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admin
مدیر سایت
مهدی محمدی در روز دانشجو بیان داشت :

دانشجو نیروی محرکه جامعه
فرماندار شهرستان قائم شهر در همایش روز دانشجو: معتقدیم دانشجو نیروی محرکه جامعه و دانشگاه، مبداء تحولات مثبت در حوزه زندگی اجتماعی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قائم‌شهر، مهدی محمدی در همایش روزدانشجو، با بیان اینکه معتقدیم دانشجو نیروی محرکه جامعه و دانشگاه، مبداء تحولات مثبت در حوزه زندگی اجتماعی است، اظهار کرد: دانشجویان نقش مؤثری در بهبود وضعیت اجتماعی، اقتصادی و سیاسی هر جامعه خواهند داشت.
وی افزود: آنچه که از یک دانشجوانتظار می‌رود این است که دانش‌پژوهی و علم‌اندوزی را با این نگاه که در آینده اداره امور کشور را در دست خواهند گرفت، الگوی کار خویش قرار دهند.
فرماندار شهرستان قائم‌شهر تصریح کرد: دانشجو باید مطالبه‌گر و پرسش‌گر باشد و با آگاهی کامل رشته‌ای را انتخاب کند که کشور نیازمند آن است چراکه دوری کردن از فضای نا امیدی و پرداختن به دانشی که آینده کشور در گرو آن است از دانشجویان انتظار می‌رود.
محمدی با بیان اینکه همه ما باید تلاش کنیم تا دانشجو بتواند در چهارچوب قانون و آن‌گونه که مورد انتظار جامعه است به فعالیت‌های سیاسی خود بپردازد، اظهار کرد: با این کار دانشجویان می‌توانند با رصد اتفاقات سیاسی کشور، چه در حوزه داخلی و چه در حوزه خارجی، به پژوهش و ارائه تحلیل‌های مبتنی بر واقعیت بپردازند.
نماینده عالی دولت در شهرستان قائم‌شهر تصریح کرد: انقلاب ما تا به امروز فراز و نشیب‌های زیادی را تجربه کرده و با هدایت رهبری واحد توانسته است در منطقه در ثبات کامل و امنیت به سوی پیشرفت گام بردارد که نمونه بارز آن دستیابی به فن‌آوری انرژی هسته‌ای توسط دانشمندانی بود که روزی بر صندلی دانشجویی نشسته و با احساس تکلیف و شناخت نیازهای کشور در این راه قرار گرفته بودند.
فرماندار قائم شهر با بیان اینکه امروز آنچه که در آمریکا به‌عنوان تحریم‌های داماتو مطرح شده چیز تازه‌ای از سوی آنها نیست و نمی‌تواند بر برجام تاثیری داشته باشد، افزود: همواره اعتقاد ما بر این بوده که به مذاکره و برجام خوش‌بین و به سیاست‌های خصمانه آمریکا بدبین هستیم.
 وی افزود: دولت با توجه به تمام مشکلات مالی که با آن دست به گریبان بوده تلاش خود را برای رونق اقتصاد و چرخاندن چرخه تولید به کار گرفته است.
محمدی ادامه داد: در حوزه شهرستان قائم‌شهر توانسته‌ایم در راستای رونق بخشی و اجرای اقتصاد مقاومتی، بیش از ۱۶ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی  پرداخت کنیم تا این واحدها بتوانند ظرفیت تولید را بهبود و یا افزایش دهند.
محمدی در پایان به لزوم استفاده دانشجویان از کتاب و مطالعه اشاره کرد و گفت: به‌عنوان نماینده عالی دولت و رئیس انجمن کتاب‌خانه‌های شهرستان اعلام می‌کنم که تمام دانشجویانی که در شهرستان تحصیل می‌کنند می‌توانند به‌صورت رایگان عضو کتابخانه‌های عمومی قائم‌شهر شوند.


معتقدیم دانشجو نیروی محرکه جامعه و دانشگاه، مبداء تحولات مثبت در حوزه زندگی اجتماعی است و دانشجویان نقش مؤثری در بهبود وضعیت اجتماعی، اقتصادی و سیاسی هر جامعه خواهند داشت.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر CAPTCHA
وارد نمودن کد